قیمت فنس توری (توری حصاری)

جدول قیمت فنس توری (توری حصاری) مفتول 2
تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 روز پیش
نام نوع سایز محل بارگیری قیمت عملیات بیشتر
قیمت فنس مفتول ۲ چشمه ۷ قیمت فنس توری (توری حصاری) 2 میلی متر تهران و شهرستان 36,000 تومان
 قیمت فنس مفتول ۲ چشمه ۶.۵ قیمت فنس توری (توری حصاری) تهران و شهرستان 39,000 تومان
قیمت فنس مفتول ۲ چشمه ۶ قیمت فنس توری (توری حصاری) 2 میلی متر تهران و شهرستان 44,600 تومان
قیمت فنس مفتول ۲ چشمه ۵.۵ قیمت فنس توری (توری حصاری) 2 تهران و شهرستان 42,200 تومان
قیمت فنس مفتول ۲ چشمه ۵ قیمت فنس توری (توری حصاری) 2 تهران و شهرستان 40,200 تومان

خرید قیمت توری حصاری

فنس توری یا فنس حصاری یا توری حصاری یک محصول فولادی است که از بافته شدن رشته های مفتول سیاه یا گالوانیزه تولید میشود و کاربرد آن در حصار کشی و فنس کشی محوطه است. قیمت فنس توری تابع قیمت مفتول سیاه یا مفتول گالوانیزه میباشد. در ادامه به معرفی کامل، قیمت و خرید فنس توری می‌پردازیم.

فنس توری چیست؟

حصارکشی قدمت بسیاری دارد و از زمان های اولیه بشر با ایجاد یک حصار با استفاده چوب و سنگ به دنبال ایجاد و محافظت از حریم خصوصی خود بوده است. استفاده از فنس توری یک حصارکشی مدرن است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و در اطراف باغ ها، مراتع، زمین های کشاورزی و محوطه ها مشاهده می‌کنیم. توری حصاری از مفتول تولید میشود که نوع، مشخصات و کیفیت مفتول تا بین کننده کاربرد و کیفیت فنس توری است. با توجه به کاربرد و محیط استفاده فنس توری از انواع مختلف مفتول با جنس و قطرهای متفاوت استفاده میشود. عرض حصار، قطر مفتول، جنس مفتول، نوع توری و اندازه چشمه از جمله مشخصاتی است که هنگام استعلام قیمت فنس توری و خرید فنس توری باید به آنها توجه داشت.

کاربرد فنس توری

فنس توری کاربردهای متعددی در حصارکشی دارد. ایجاد حصار باغ و زمین های زراعتی و زمین های ورزشی، فنس کشی مراکز نظامی، فنس کشی زمین های صنعتی مانند پالایشگاه، جلوگیری ورود افراد به مکان های پر خطر، استفاده در اطراف مناطق حفاظت شده و ایجاد حصار برای دامداری از جمله کاربردهای آن است.

انواع فنس توری حصاری

فنس ها از جنس های مختلفی ساخته میشوند که با توجه به کاربرد و محیط استفاده آن از هر کدام استفاده میشود. برخی از توری ها مستحکم هستند و برخی ظریف؛ همچنین اگر رطوبت محیط زیاد باشد باید فنس در بربر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد. در ادامه به انواع توری حصاری اشاره میکنیم:

فنس توری گالوانیزه

توری حصاری از طریق فرآیند نورد گرم تا 450 درجه سانتیگراد گرم میشود که پس از شکل دهی خنک میگردد. فنس توری گالوانیزه دارای مقداری فلز روی در ترکیب آلیاژ خود میباشد که به مقاوم سازی آن کمک میکند. همچنین تغییرات دمایی نیز باعث مقاوم تر شدن توری شده و به همین دلیل فنس توری گالوانیزه استحکام بالایی دارد. همچنین توری حصاری گالوانیزه در برابر خوردگی مقاومت قابل توجهی از خود نشان میدهد که آن را در محیط های مختلف قابل استفاده میکند. فنس های حصاری مربعی، گابیون یا مرغی از نوع توری حصاری گالوانیزه محسوب میشوند.

فنس حصاری مفتول سیاه

به فنس های حصاری که از مفتول سیاه تولید شده باشند فنس حصاری مفتول سیاه میگویند. توری حصاری مفتول سیاه از نظر انعطاف پذیری، استحکام و مقاومت در برابر خوردگی ضعیف تر از فنس حصاری گالوانیزه هستند. به همین دلیل قیمت پایین تری دارند و در مواردی که نیاز به استحکام و مقاومت زیادی نباشد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فنس حصاری با روکش PVC

گاهی که نیاز به استحکام زیاد وجود دارد و لازم است فنس توری ده ها سال دوام داشته باشد از روکش PVC بر روی فنس حصاری گالوانیزه استفاده میشود. فنس حصاری با روکش PVC استحکام بسیار بالایی دارد و حتی در برابر قیچی های آهن بر نیز مقاوم هستند. این نوع فنس توری به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و خوردگی نشده و در برابر تابش نور خورشید نیز مقاوم است؛ همچنین از نظر ظاهری زیباتر هستند. قیمت فنس حصاری با روکش PVC بیشتر از سایر توری ها میباشد اما خریدی مطمئن و با دوام میباشد.

نحوه تولید فنس توری

تولید توری حصاری فرآیند پیچیده ای ندارد و از دو روش دستی و اتوماتیک تولید میشود. نحوه متصل شدن سیم مفتول ها برای ایجاد توری به صورت دو سر پیچ، دو سر قلّاب و یک سر پیچ و یک سر قلّاب میباشد. برای تولید فنس توری با روش اتوماتیک ابتدا نوع و قطر مفتول مورد استفاده با توجه به نیاز و هدف مشتری مفتول مورد در قسمت مفتول قرار میگیرد. اگر نیاز به تولید فنس توری با روکش PVC باشد لازم است که به قسمت خنک سازی منتقل شود. در مرحله آخر مفتول به قسمت توری بافی انتقال یافته و بافته میشود. در تولید فنس توری به روش دستی مراحل فوق انجام به جای دستگاه های اتوماتیک توسط افراد انجام میگیرد. بدین صورت که ابتدا توری دور الکتروموتور که دارای یک قالب چشمه است چیده شده و با روشن شدن الکتروموتور مفتول به دور قالب پیچیده میشود و فنس توری تولید میشود.

استاندارد و ویژگی های توری حصاری

هر محصولی یک سری پارامترها دارد که در هنگام استعلام قیمت و خرید باید به آن توجه داشت. توری حصاری چهار مشخصه اصلی دارد که بر روی موارد کاربرد و قیمت فنس توری تاثیر میگذارد. • اولین مشخصه فنس توری جنس مفتول آن است که به سه دسته توری حصاری گالوانیزه، فولاد سیاه و با روکش PVC دسته بندی میشود. • قطر مفتول مورد استفاده از مهم ترین مشخصات فنس توری است. در حصارکشی هایی که نیاز به امنیت بالا دارند باید این قطر بیشتر باشد تا استحکام و امنیت لازم را داشته باشد. هر چقدر قطر مفتول بیشتر باشد وزن توری حصاری بیشتر شده و از استحکام بالاتری برخوردار است. • ارتفاع توری نیز از پارامترهای مهم به شمار می آید که از معمولا از 50 سانتی متر تا 3 متر متغییر است. • ابعاد چشمه نیز تاثیر زیادی در استحکام و قیمت فنس توری دارد به طوری که هر چقدر این اندازه کمتر شود وزن توری حصاری بیشتر شده، استحکام آن افزایش می یابد و قیمت فنس توری نیز بیشتر میشود. فنس توری استاندارد در ابعاد چشمه 4، 5، 6 و 7 سانتی متری تولید میشود.

قیمت فنس توری

قیمت فنس به مشخصات آن بستگی دارد و بنابر کاربرد باید تصمیم بگیرید چه فنسی خریداری کنید. فنس های با روکش PVC گرانترین نوع فنس و فنس های فولاد سیاه ارزان ترین نوع فنس هستند و هر چقدر سایز چشمه ها کمتر باشد قیمت فنس توری بیشتر است. البته قیمت توری حصاری عدد ثابتی نیست و معمولا دارای نوسان است. معمولا قیمت فنس توری بر حسب واحد طول و یا بر حسب وزن میباشد.

عوامل موثر بر قیمت فنس توری

عوامل زیادی در قیمت فنس توری تاثیر گذار هستند و به همین دلیل شاهد نوسان قیمت آن هستیم. قیمت آهن، جنس توری، نوع بافت، سایز چشمه و کیفیت ساخت بر روی قیمت فنس توری موثر هستند.

قیمت روز توری حصاری

فنس توری یکی از محصولات فولادی است و مانند سایر محصولات فولادی دارای نوسان در قیمت میباشد. به همین دلیل قبل از خرید لازم است از قیمت روز فنس توری و تغییرات استعلام بگیرید تا بتوانید بهترین زمان را برای خرید انتخاب کنید. سایت فولاد آریان همه روزه قیمت آنلاین فنس توری حصاری را قرار میدهد و شما میتوانید از طریق این صفحه قیمت روز توری حصاری را مشاهده نمایید.

قیمت فنس توری متری

قیمت فنس توری بر اساس متر و کیلوگرم متفاوت است و خرید توری حصاری بر حسب هر کدام از این واحدها اختلافات جزیی دارد. به طور کلی قیمت فنس توری متری به علاوه بر جنس و کیفیت ساخت به ابعاد چشمه، ارتفاع توری و قطر مفتول نیز بستگی دارد.

قیمت فنس توری کیلویی

این نوع قیمت گذاری بیشتر در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی انجام میشود. قیمت فنس توری کیلویی بر خلاف کتری بیشتر به جنس و کیفیت ساخت بستگی دارد و قطر مفتول و ارتفاع در وزن آن تاثیر می‌گذارد.

خرید فنس توری حصاری

اگر قصد خرید فنس توری دارید شرکت فولاد آریان می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. شما میتوانید با دریافت مشاوره و بیان هدف و کاربردتان پیشنهاد کارشناسان ما را برای نوع فنس، نوع سیم مفتول، قطر سیم مفتول، اندازه چشمه و ارتفاع توری دریافت کنید. پس از آن مشخصات نهایی مورد نظر خود را تحویل داده و قیمت فنس توری را دریافت نمایید. و در نهایت بتوانید خریدی مطمئن و مقرون به صرفه داشته باشید. شما میتوانید. برای اطلاع از قیمت سایر محصولات فولادی مانند قیمت ورق سیاه و یا قیمت مفتول سیاه به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید.